logo

Teknovinç, 2015 Yılında Da “Elit Distribütör”Lük Bayrağını Taşımaya Devam Ediyor

Türkiye inşaat sektörünün önde gelen kule vinç ve inşaat asansörü tedarikçisi Tekno Vinç, Potain by Manitowoc’un tüm yıl boyunca yapmış olduğu denetlemeler sonucunda seçmiş olduğu “Elit Distribütör”lüğe üçüncü kere layık görüldü.

tekno (1) (Medium)TeknoVinç, beşi elit olmak üzere yüz elliden fazla distribütörü bulunan Manitowoc Crane Care’ın yıl içerisinde yapmış olduğu takip ve puanlamaların ardından 3 kez ‘Elit Distribütör’ oldu. TeknoVinç Yıl içerisinde bir çok uygulama ve sınavlardan gecen yedek parça, servis, stok, teknik servis, bakım atölyesi ve satış sonrası destek ekibinin aldığı başarılı sonuçlar sayesinde, Manitowoc Crane Care’ın seçmiş olduğu “Elite Distribütör”lüğü 3. kez sahiplendi.

Her yıl pazarlama faaliyetleri, satış, yedek parça, teknik servis, işçi sağlığı ve iş güvenliği gibi konularda distribütörlerini denetleyen Manitowoc Crane Care, uyguladığı puanlama sayesinde Elite Distribütörlerini belirliyor. Manitowoc Crane Care puanlamanın yanı sıra Elite Distribütör olabilmek için firmalara, kadrosunda Fransa merkez eğitim tesislerinden sertifikalandırılmış en az bir teknisyen bulundurmasını şart koşuyor. Gerektiği zamanlarda bu teknisyenlerin tüm Dünya’da Potain, Fransa adına servis verebilmesini, garanti şartlarını denetleyebilmesini istiyor.

tekno (2) (Medium)Bu yıl üçüncü kez Elite Distribütör olarak seçilen TeknoVinç, Satış ve satış sonrasındaki  kalitesi ile  Avrupa standartlarında hizmet verdiğini kanıtlıyor. Kalite ve güvenlik unsurlarını, çalışan güvenliği ve makine güvenliği olarak ikiye ayıran ve iç hizmet ile dış hizmet kalitesini üst seviyede bulunduran TeknoVinç sahip olduğu bilgi birikimiyle Türkiye’de önemli bir referans oluşturuyor.

TeknoVinç Elite Distribütör olarak; sektör kalitesini ve verimini arttırarak, teknoloji destekli tüm yenilikleri, kaliteli hizmet anlayışıyla inşaat sektörüne aktarmaya devam ediyor.

Share
1026 Kez Görüntülendi.