logo

Ramazan ve Bayram Misafirleri İçin Konforlu Seçimler

kelebek mobilya (1) (Medium)Ramazan ayı ve hemen ardından gelecek olan Ramazan Bayramı süresince ağırlayacağımız misafirlerimize, coğrafyaların etkisiyle şekillenmiş Koleksiyon tasarımlarıyla konfor yaşatmaya ne dersiniz?

Sohbetin, yemeğin, dostluğun ve anlayışın derinlemesine yaşandığı Ramazan ayı ve hemen ardından gelecek olan Ramazan Bayramı’nda evimize konuk olacak misafirlerimizi en konforlu şekilde ağırlamalı ve onlara unutulmaz bir bayram yaşatmalıyız. Coğrafyaların etkisiyle şekillenip farklı kültürlerin izleriyle vücut bulan Koleksiyon tasarımları misafirlerinizi ağırlarken evin her köşesinde olabilir.

 Yemekte; Ramazan ayı boyunca günün en özlemle beklenen saatleri yemek vakitleri oluyor. Konuklarımızla birlikte uzun sohbetlerin yapıldığı leziz bir akşam yemeği için konforlu bir masa, rahat sandalyeler ve tabii ki şık bir sofra takımına sahip olmalı. Babil İstanbul büfeden çıkaracağınız Eser-i İstanbul yemek takımlarıyla servis edeceğimiz yemekler afiyetli bir sohbete dönüşebilir.

 kelebek mobilya (2) (Medium)Yaşam alanlarında; Yemek sonrasında günün yorgunluğunu atmak ve tatlı sohbete burada devam etmek için salona geçebiliriz. Karnaval TV ünitesi karşısında Serdivan kanepelerde oturan konuklara yemek sonrası çaylarınızı Dervish Semazen bardaklarda ikram edebiliriz. Salon zemininde renk, biçim ve imgeden oluşan bir dille masalların imgelerini taşıyan Bilaller Quartz halı olmalı. Üzerinde koyacağımız geometrik şekillerdeki Bremen sehpalar ikramlardaki en büyük yardımcımız olacak.

 Uykuda; O gece evinizde konuk olan misafirleri Suenios yatağın rafine çizgisinden doğan konfora teslim edebiliriz. Konuklarımızın eşyalarını yerleştirmeleri için de Suenios yatağı Orion komodin ile kombinleyebiliiz.

Share
1353 Kez Görüntülendi.