logo

ORKA®SMILE ile GÜLÜMSEMEYİ SEVENLERE GÜLEN BANYOLAR…

orka banyoORKA®SMILE’ın bombeli ön yüzünde yer alan şık detay ile banyolar adeta gülümsüyor. Alttan gömme geniş LED aydınlatmalı mineral lavabosuile üst modüldeki gövde aynalı, IP44 normunda LED aydınlatmalı aplikli ve özel ayna altı LED ışıklı ekolojik aynası ile banyolar artık daha ferah, daha ışıltılı… Frenli çekmecesi, gövde ve kapakları ile parlak / desenli membran ile geniş iç hacimli boy dolabı meşe, ceviz, ve parlakbeyaz renk alternatifleri ile 100 ve 120 cm ölçüleri ileSMILE ORKA® Banyo 2015 Koleksiyonu‘nda yer alıyor.

 ORKA Smile – Gülümseyenbanyolar için teknolojik tasarımlar…

 Son teknoloji ile üretilen banyo mobilyaları ile her zevke ve bütçeye yönelik estetik ve fonksiyonel çözümler sunan ORKA®Banyo, banyo mobilyaları sektörünün öncüsü olmanın sorumluluğuyla, kaliteli, inovatif, trendleri belirleyici, çevreye dost ve insan sağlığına saygılı ürünlere imza atarak sektöre öncülük yapmaya devam ediyor.

ORKA® Banyo farklı zevklerden ve yaşam tarzlarından ilham aldığı tasarımları ile retro, klasik, modern, ve sade çizgileri ORKA® Banyo 2015 Koleksiyonunda tüketicilerine sunuyor. Talep inovasyonu çerçevesinde estetik ve kullanıma uygun tasarımlar ile oluşturulan banyo modellerini renkli puflar, yekpare boy aynaları, natürel ağaç tasarımlar, çekmece içi farklı kaplamalar ve zenginleştirilmiş çekmece separatörleri ile tamamlıyor.

ORKA® Banyo 1992’den günümüze dünya standartlarında kalitede, esnek kullanım alanlarına sahip, insan ve çevre sağlığına önem veren, kolay kurulumu olan, modüler ve konforlu ürünler üreterek banyo mobilyaları pazarına ilham verecek yenilikleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Share
1032 Kez Görüntülendi.