logo

Legrand İnternet Üzerinden Verdiği Seminerlerine Devam Ediyor

legrand (Medium)Bina, elektrik ve dijital altyapıları için uygun ürün ve sistemler geliştiren Legrand, internet üzerinden online olarak verdiği seminerlerine devam ediyor. Teknik Destek ve Eğitim Yöneticisi Süleyman Özdal’ ın sunumuyla verilen Legrand Kaçak Akım Koruma Çözümleri konulu webinarın ardından, Ev Otomasyon Sistemleri Ürün Yöneticisi Müslüm Aydoğdu tarafından ‘Ev otomasyon sistemleri’ konulu webinar verildi.

Legrand, Myhome ev otomasyon sistemleri seminerini online olarak internet üzerinden gerçekleştirdi. Seminerde ev otomasyon sistemlerinin günlük hayatımızı kolaylaştıran özellikleri üzerinde durulurken cep telefonuna veya tablete yüklenebilen uygulamalar büyük ilgi gördü. Otomasyon sistemleri uygulayıcı firmaları, entegratör firmaları ve proje firmaları çalışanlarının katıldığı seminer ilgiyle izlendi. İnternet üzerinden canlı yayınlanan seminer soru-cevap bölümüyle ile sona erdi.

LCS² Yapısal Kablolama Sistemi Semineri

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için uygun ürün ve sistemler geliştiren Legrand, “Yapısal kablolama sistemi, LCS2 ve yeni Data Center ürünleri” konulu diğer seminerini ise 21 Kasım 2014 tarihinde saat 17,10 10.30’da gerçekleştirecek. TicariBinalar Pazarı Ürünler Müdürü Aykul Tokul’ un tarafından verilecek olan seminerde konektörler, patch paneller, bölgesel dağıtım kutuları, kabinler, fiber optik patch kanal sistemleri yapısal kablolama sistemlerinin yapısı, uluslararası standartlar, bakır ve fiberoptik çözümler, Legrand Data Cenetr çözümleri, Legrand Sistem Performans garantisi ve koşulları ile bilgiler üzerinde durulacak. İnternet üzerinde gerçekleşecek olan seminer Voltimum.com.tr adlı portalda canlı olarak yayınlanacak.

Share
1196 Kez Görüntülendi.