logo

Isıdem Yalıtım Yeni Yatırımıyla İhracatta Büyüyor

ISIDEM Yalitim Murat Erenoglu (3) (Medium) (Medium)Yeni üretim tesisi için 30 milyon TL’lik yatırımını tamamlayan ISIDEM Yalıtım, mevcut dağıtım kanallarına yenilerini ekleyerek büyümeye devam ediyor.

2014 yılında Elastomerik Kauçuk köpüğü üretimi için Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ne 30 milyon TL’lik yatırım yapan ISIDEM Yalıtım, üretim hattını 2015 yılı ilk çeyreğinde devreye aldı.En ileri teknoloji ile üretilen Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü, kısa sürede pazarda önemli biryere geldi.Geçmişte Flexiduct (Esnek Hava Kanalı) ve Duct Connect (Kanal Birleştirme Parçaları) markalı ürünler ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yer alan ISIDEM Yalıtım, yeni ürünü Coolflex markası ile dedağıtım kanallarının sayısını arttırıyor.

Yatırımın tamamlanması açısından 2014 yılını çok verimli geçirdiklerini dile getiren ISIDEM Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu “12 ay gibi kısa bir sürede yatırımımızın tamamlanmasıyla üretimine başladığımız Coolflex markalı ürünümüz, kalitesiyle pazarda fark yaratmaya başladı. Hali hazırda 20’den fazla ülkeye ihracatını gerçekleştirdiğimiz Coolflex markalı ürünlerimiz ile ilgili, müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu geri dönüşler, yatırım öncesinde ne kadar doğru kararlar aldığımızın en önemli kanıtıdır. Önümüzdeki süreçlerde ürün/hizmet kalitemizi arttırıp, ürün gamımızı daha da genişleterek,sürdürülebilir bir büyüme hedefliyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

ISIDEM Yalitim Murat Erenoglu (1) (Medium)ISIDEM Yalıtım “kaliteli – rekabetçi ürün ve hızlı servis için doğru adres” ilkesiyle çıktığı yola emin adımlarla devam ediyor.

ISIDEM Yalıtım Ürünleri

  • ISIDEM Coolflex

Coolflex Levha

ISIDEM Coolflex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, farklı kalınlıklarda ve genişliklerde düz levha olarak üretilmektedir. Düşük ısı iletkenliği, yüksek su buharı difüzyon direnci ve test edilerek onaylanmış B-s3-d0 yangın performans sınıfıyla mekanik tesisatlarda en çok tercih edilen yalıtım malzemesidir. Standart malzemenin yanı sıra UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanımı arttırmak amacıyla Alüminyum Folyo ve PVC/Alüminyum Folyo kaplamalıürün seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca uygulama kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlanması amacıyla kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir.

Coolflex Boru

ISIDEM Yalitim Murat Erenoglu (3) (Medium)ISIDEM Coolflex Elastomerik Kauçuk Köpüğü boruları verimli ve doğru montaj yapılması amacıyla çeşitli çaplarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. BL – s2 – d0 yangın performans sınıfıyla havalandırma ve klima tesisatlarının yalıtımında kullanılır.

  • ISIDEM Flexiduct

ISIDEM Flexiduct Esnek Hava Kanalları orta ve düşük basınçlı ortamlarda ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme ve atık gaz geçiş hatlarında kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Flexiduct Esnek Hava Kanalları kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterirler. Alüminyum, PVC ve Polyester malzemelerden yalıtımlı (düşük emisyonlu mineral yün) ve yalıtımsız olarak üretilmektedir.

  • ISIDEM Duct Connect

ISIDEM Yalıtım, Duct Connect markası adı altında hava kanalı bağlantı elemanları (kanal flanşı, köşe parçaları ve klipsleri), taşıyıcı profiller, kelepçeler ve muhtelif montaj malzemelerini ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretmektedir.

Share
1478 Kez Görüntülendi.