logo

HOSPITALITY QATAR 2016 Ekim Ayında Ziyaretçiler ile Buluşuyor

Hospitality Qatar 2016Katar’daki otellerin ve Yeni yatırım Otellerin tanıtımının yapılacağı fuara Katar dışından binlerce Turizm Uzmanı ve Otel Tedarikçilerini ağırlamaya hazırlanıyor

Hospitality Qatar 2016 Katar’da gelişen Otelcilik ve Oteller, Restoranlar ve Kafeler (HORECA) sektörler için önemli bir fuarlar arasında yer almaktadır.  100 günden az bir zaman kalan etkinlik için geri sayım başladı.  18 – 20 Ekim 2016’tarihinde Doha Fuar ve Kongre Merkezi’nde (DECC) açılışı Ekonomi ve Ticaret Bakanı Şeyh Ahmed bin Jassim Al Thani, himayelerinde Gerçekleştirilecektir.

dsc03206Körfez bölgesindeki en önemli fuarlar arasında yer almaktadır. Katar Turizm bakanlığı tarafından desteklenen fuar bölgesel anlamda profesyonellerin ağırlandığı en önemli etkinlikler arasında yer almaktadır. Uluslararası tedarikçiler için iyi bir bilgi bankası niteliği taşıyan fuar iyi bir platform olarak ön plan çıkmaktadır. . Aynı zamanda franchising markalar, otel grupları, geliştiriciler, bankacılar, danışmanları, otel ve  yatırımcılara  yeni iş fırsatları oluşturmaktır

2022 dünya kupası öncesinde misafirler için yeni yapılacak otel projeleri ve bu projelere tedarik edilecek yiyecek ve içecek sektörü içinde ayrı önem arz etmektedir.

Hospitality Qatar 2016 fuarı dünya çapında tedarikçilere iyi bir imkan sunmakta olup alternatifler oluşturmada yardımcı olmaktadır. Otel yatırımcıları, danışmanlar ve mühendisler, Yöneticiler ve perakende yatırımcıları, otel / restoran / lounge yöneticileri ve sahipleri, franchise operatörleri, HORECA operatörleri, otel yönetim şirketleri, gıda ve içecek yöneticileri, ikram yöneticileri, operasyon ve tedarik yöneticileri, satış pazarlama yöneticileri, tesis yöneticileri, kurumsal satın alma yöneticileri açısından Hospitality Qatar 2016 fuarı tercih edilen buluşma platformu dur.

Share
1120 Kez Görüntülendi.