logo

Elektirik Tesisatının Korunması İçin Legrand DPX3 Kompakt Serisi

Legrand DPX3_ (Medium)Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler sunan Legrand, geliştirdiği DPX3 kompakt şalter serisiyle tüm ihtiyaçlarınız için çözümler sunmaya devam ediyor.

Geleneksel tesisatlardan deniz uygulamalarına kadar farklı alanlarda kullanılabilen DPX3 kompakt şalter serisi, 16 amperden 1600 ampere ve 100 kilo amper kesme kapasitesine kadar toplamda 4 farklı boyut seçeneği sunuyor. DPX3 kompakt şalterler teknolojik olarak da daha üstün ve daha ufak boyutlarda tasarlanarak maksimum performans almanızı sağlıyor.

Farklı ebatlardaki DPX3 kompakt şalterler her türlü elektirik tesisatının koruma ihtiyaçlarına uygun farklı ayar seçenekleri sunuyor. DPX3 serisinde bulunan kompakt şalterler geliştirilen motor kontrolü sayesinde şalterlerin uzaktan devreden çıkarılması, sıfırlanması ve tekrar devreye alınması gibi temel işletme ihtiyaçları da kolayca gerçekleştiriliyor.

Her türlü uygulama şekline uygun olarak farklı bağlantı aksesuarları bulunan DPX3 kompakt şalter serisi kolay ve hızlı montaj özelliğiyle rahat bir kullanım sunuyor.

Share
1127 Kez Görüntülendi.