logo

Braas Çatı Sistemleri’nden Çok İşlevli Çözüm: Metalvent

Braas Çatı Sistemleri “Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir” anlayışı ile yoğun Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. Braas Çatı Sistemleri’ nin geçtiğimiz yıl lanse ettiği çatı saçak detaylarını çözmeye yönelik çok işlevli ürünü Metalvent tüketicilerin beğenisini topluyor. 

???????????????????????????Çatı saçak detayında çok işlevli bir çözüm olan Metalvent, genişletilmiş bir metal. 90 cm. uzunluğa sahip olan Metalvent, hem ilk sıra kiremitlere güçlü bir mesnet oluşturuyor hem kiremit altında etkin ve üniform havalandırma sağlıyor hem de kiremit altına yabancı madde ve canlı girişini önlüyor.

Metalvent, Braas kiremitin yüksekliği ve şekline tam uyumlu tasarımı ile Braas Villa, Diva ve TegaLModerN modellerinde rahatlıkla uygulanabiliyor.

metalvent (Medium)Braas Çatı Sistemleri çatı saçak detayları ürün gamında hali hazırda Metalvent’ in yanı sıra PVC Saçak Havalandırma Elemanı’ nın düz ve havalandırma profilli versiyonları ile Saçak Eteği gibi çözümler de bulunuyor.

Braas Çatı Sistemleri, Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden bu yana; uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Braas Çatı Sistemleri ürün gamında, kiremitten güneş enerji sistemlerine, iş ve insan güvenliği çözümlerinden detay çözümlerine kadar birçok yenilikçi ürün bulunuyor.

Share
1586 Kez Görüntülendi.